Kiermasz Wielkanocny w Trzcinicy

Dodano: 18.04.2012
A A A
W niedzielę 25 marca 2012r. przy kościele w Trzcinicy odbył się Kiermasz Wielkanocny.


W niedzielę 25 marca 2012r. przy kościele w Trzcinicy odbył się Kiermasz Wielkanocny, na którym zaprezentowane zostały małe dzieła sztuki ludowej wykonane przez młodych artystów ze świetlic: Trzcinica, Opacie, Jareniówka i Niegłowice.Stoisko z pięknymi rękodziełami artystycznymi dzieci i młodzieży zostało ustawione przed kościołem, żeby każdy mógł z bliska zobaczyć i kupić dla siebie świąteczne ozdoby oraz znaleźć oryginalne prezenty dla rodziny czy znajomych na święta. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Zakupione na kiermaszu kolorowe pisanki na pewno znajdą miejsce w koszyczku wielkanocnym, a stroiki świąteczne ozdobią niejeden stół w wielu domach naszej miejscowości. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zorganizowanie letniego wypoczynku dla dzieci z Gminy Jasło.


Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner