26 MAJA DZIEŃ MATKI

Dodano: 27.04.2012
A A A
Z okazji zbliżającego się święta Dnia Matki w dniu 25 kwietnia 2012 r. Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle zorganizował w Świetlicy w Trzcinicy warsztaty plastyczne pod hasłem „Mojej mamie” dla dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej w Trzcinicy.

Jest taki jedyny, ważny dzień roku, w którym nasze kochane mamy mają swoje święto. Dzień 26 maja to    szczególna data, bo tego dnia dzieci obdarowują swoje mamy kwiatami,laurkami i składają im życzenia.

Z okazji zbliżającego się miesiąca maja, a wraz z nim święta Dnia Matki w dniu 25 kwietnia 2012 r. Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle  zorganizował w Świetlicy w Trzcinicy warsztaty plastyczne pod hasłem „Mojej mamie” dla dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej w Trzcinicy.
Uczestnicy warsztatów wykorzystując papier ,nożyczki,klej tworzyli wspaniałe, oryginalne niepowtarzalne własnoręcznie prezenty dla swoich mam. Kolorowe kartki papieru zamieniły się w piękne doniczki z kwiatami, do zrobienia  których zastosowano technikę „Kirigami”. Wykonane z miłością, ujmującą prostotą prezenty to dla dzieci wielka radość  ze będą wyrazem podziękowania dla  mamy za wszystko z całego serca, które zostaną wręczone w dniu ich święta.


Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności