Finał VII Powiatowego Konkursu dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów "Ojciec Święty Jan Paweł II - przyjaciel młodych"

Dodano: 27.04.2012
A A A
11 kwietnia 2012r. w auli ZSM NR 3 w Jaśle odbyły się eliminacje prezentacji słowno-muzycznych VII Powiatowego Konkursu dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów "Ojciec Święty Jan Paweł II - przyjaciel młodych"


11 kwietnia 2012r. w auli ZSM NR 3 w Jaśle odbyły się eliminacje prezentacji słowno-muzycznych VII Powiatowego Konkursu dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów "Ojciec Święty Jan Paweł II - przyjaciel młodych": recytacja i śpiew w poszczególnych kategoriach wiekowych. Uczniowie Zespołu Szkół w Szebniach kolejny raz wzięli w nim udział i odnieśli sukces. Decyzją jury do finału zakwalifikowały się dwie uczennice w kategorii: śpiew - Oliwia Hap z kl. VIb, którą przygotowała Pani Wioletta Zygmunt, a w kategorii recytacja - Marta Hadała z kl. IIb, przygotowana przez Panią Teresę Świszcz.

Finał miał miejsce 17 kwietnia. Wszyscy uczestnicy chcieli zaprezentować się jak najlepiej. Nauka recytacji wiersza i śpiewu piosenki nie okazała się daremna, ponieważ nasze dziewczyny poradziły sobie doskonale, a trzeba dodać, że poziom był bardzo wysoki.Oliwia śpiewając "Tłumy serc", wywalczyła I miejsce w kategorii szkoły podstawowej. Marta recytując wiersz "Zdumienie" z "Tryptyku Rzymskiego", otrzymała wyróżnienie w kategorii gimnazjum.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zespół Szkół w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności