Nie bój się myszy!

Dodano: 23.05.2012
A A A
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniech i Filia w Warzycach zaprasza na warsztaty komputerowe pod hasłem: „Nie bój się myszy!”

W dzisiejszym świecie umiejętność obsługi komputera i Internetu to dla wszystkich duże ułatwienie w życiu codziennym. Wyszukanie potrzebnych informacji, wysłanie maila,  możliwość kontaktów z  rodziną, przyjaciółmi w kraju za granicą czy nawet zakupy są możliwe bez wychodzenia z domu, wystarczy czasem tylko kliknięcie myszką. Jednak nie dla każdego jest to takie proste. Dlatego Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniech i Filia w Warzycach postanowiły zorganizować warsztaty komputerowe pod hasłem: „Nie bój się myszy!”


Uczestnicy będą mogli m. in.: nauczyć się obsługi programu WORD, OpenOffice oraz korzystania z komunikatorów internetowych i poczty elektronicznej, poznają  ogólne wiadomości na temat Internetu, bezpieczeństwa pracy w sieci i poruszania się po stronach internetowych.
 
Wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnym kursie komputerowym
serdecznie zapraszamy.

Zapisy do 1 czerwca b.r. w Filii GBP w Warzycach! Rozpoczęcie kursu
5 czerwca w godzinach od 15.00 do 17.00.

Filia GBP w WarzycachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności