Świętujmy razem

Dodano: 30.05.2012
A A A
W dniu 25.05.2012r w świetlicy w Zimnej Wodzie zostały zorganizowane warsztaty pod hasłem „Świętujemy razem” (Dzień Matki i Ojca).W dniu 25.05.2012r w świetlicy w Zimnej Wodzie  zostały zorganizowane warsztaty pod hasłem „Świętujemy razem” (Dzień Matki i Ojca).


W zajęciach tych wzięło udział 20 dzieci w wieku szkolnym od 9 – 12 lat z pięciu świetlic tj. z Zimnej Wody, Bierówki, Szebni, Wolicy i Warzyc. Warsztaty prowadziła pani Agnieszka Kołodziej, opiekun świetlicy w Opaciu. Pokazała i nauczyła dzieci jak fantastyczne prezenty mogą zrobić z prostych rzeczy, a tym samym sprawić ogromną radość i niespodziankę swoim rodzicom. Dzieci na warsztatach wykonały piękne kolczyki i ozdobne pudełeczko dla mamy oraz nietypową laurkę, ale nie mniej piękna i ciekawą dla taty.
Uczestnicy warsztatu swoje prace wykonali w sposób precyzyjny i kolorowy. Każde dziecko z wykonanych prac było dumne i uwierzyło w swoje zdolności artystyczne. Po skończonych zajęciach każdy zabrał swoje prace do domu, a wspólne zdjęcie będzie zdobić świetlicę.  

Marta FilipCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności