„DZIEŃ MATKI„ w Gorajowicach

Dodano: 30.05.2012
A A A
Dzień matki jest najmilszym świętem, które obchodzimy 26 maja. Z tej właśnie okazji na świetlicy w Gorajowicach odbyły się zajęcia plastyczne, na których dzieci miały okazje wykonać upominki dla swoich mam.
Dzień matki jest najmilszym świętem, które obchodzimy 26 maja. Każde dziecko chce w tym dniu podarować swojej mamie coś niezwykłego i wyjątkowego od serca. Czasami nawet kilka tygodni przed tym świętem dzieci poszukują inspiracji jak spędzić ten wyjątkowy dzień.


Z tej właśnie okazji na świetlicy w Gorajowicach odbyły się zajęcia plastyczne, na których dzieci miały okazje wykonać upominki dla swoich mam.


Młodsze dzieci wykonały piękne kolorowe laurki z życzeniami stworzonymi przez siebie, bo przecież nie od dziś wiadomo, że takie życzenia są najszczersze i wypływają prosto z serca. Starsze dzieci podjęły wyzwanie wykonania ramek na zdjęcia z  makaronu, ryżu i kaszy oraz ślicznych bukiecików kwiatów z krepiny jak również inne ozdoby.

Każde dziecko wykonało prace, którą wręczy swojej mamie w dniu jej święta dzięki czemu podaruje jej również kilka miłych gestów, które wywołają uśmiech na każdej twarzy.

Kosiba JoannaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności