W co się bawić z KSIĄŻKĄ na walizkach

Dodano: 04.06.2012
A A A
W ramach akcji „z KSIĄŻKĄ na walizkach” Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach we współpracy z Zespołem Szkół w Szebniach zaprasza 14 czerwca b.r. na spotkanie z Izabellą Klebańską do ZS w Szebniach.


Już po raz szósty w województwie podkarpackim rusza akcja „z KSIĄŻKĄ  na walizkach”  pod tegorocznym hasłem: „W co się bawić…”.
W dniach od 14 – 16 czerwca znani pisarze tacy jak: Barbara Gawryluk, Renata Piątkowska czy Paweł Wakuła będę mogli spotkać się z młodymi czytelnikami w bibliotekach na terenie całego województwa.
W akcji tej bierze także udział Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach, która we współpracy z Zespołem Szkół w Szebniach zaprasza 14 czerwca b.r. na spotkanie z Izabellą Klebańską do ZS w Szebniach.
Izabella Klebańska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi. Autorka scenariuszy programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży takich jak Tut turu i Miganki czy Piosenkarnia, emitowanych przez Program 1 TVP. Pisze również scenariusze teledysków muzycznych. W 2001 otrzymała statuetkę Yacha za najlepszy scenariusz roku do piosenki pt. Rowerek w wykonaniu Pawła Kukiza. Poprzez swoje książki tj.: Operowe Straaachy, Akolada, czy Muzyczna zgraja popularyzuje muzykę wśród najmłodszych w niezwykle wesoły i przystępny sposób.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!!!

GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner