Dzień Matki w Niegłowicach

Dodano: 04.06.2012
A A A
Dzień Matki to najcieplejszy ze świąt w całym roku. Aby uczcić ten wspaniały dzień dzieci ze świetlicy w Niegłowicach przygotowały mały poczęstunek oraz kwiaty, które samodzielnie wykonały na warsztatach plastycznych na świetlicy dla swoich mam.
Dzień Matki to najcieplejszy ze świąt w całym roku. Aby uczcić ten wspaniały dzień dzieci ze świetlicy w Niegłowicach przygotowały mały poczęstunek  oraz kwiaty,  które samodzielnie wykonały na warsztatach plastycznych na świetlicy dla swoich mam.
Spotkanie z rodzicami odbyło się 25.05.2012 r. Swoją obecnością zaszczyciły nas panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Czas upłyną w miłej i ciepłej atmosferze.


R. KiełtykaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner