Dzień Matki w nowej świetlicy w Żółkowie

Dodano: 05.06.2012
A A A
W niedawno otwartym budynku rekreacyjno - sportowym w Żółkowie funkcjonuje świetlica, w której odbywają się zajęcia z różnych dziedzin sportowych, kulturalnych i plastycznych. Owocem tej działalności jest zorganizowany przez opiekuna świetlicy i uczestników 25 maja uroczysty Dzień Matki.
W niedawno otwartym budynku rekreacyjno - sportowym w Żółkowie funkcjonuje świetlica, w której odbywają się zajęcia z różnych dziedzin sportowych, kulturalnych i plastycznych. Owocem tej działalności jest zorganizowany przez opiekuna świetlicy i uczestników 25 maja uroczysty Dzień Matki.


Wcześniej dzieci intensywnie przygotowywały się na tą okoliczność wykonując kwiaty z bibuły, które później wręczyły swoim Mamom oraz ucząc się wierszy i tańców, również je zaprezentowały podczas akademii. Następnie dzieci zaprosiły swoje Mamy na słodki poczęstunek. Popołudnie w świetlicy upłynęło w miłej i uroczystej atmosferze.Opiekun świetlicy serdecznie dziękuje dzieciom za chęci oraz zaangażowanie w przygotowaniach, Paniom z KGW za pomoc w przygotowaniu poczęstunku, a Panu Sołtysowi za udostępnienie sali oraz pomoc w oprawie muzycznej imprezy.

J.Pawluś


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności