Dzień Dziecka w Żółkowie

Dodano: 06.06.2012
A A A
Dnia 31 maja przy budynku rekreacyjno - sportowym Szkoła Podstawowa Nr 7 w Jaśle wraz z opiekunem świetlicy i Sołtysem wsi Żółków wspólnie zorganizowali dla uczniów szkoły i młodszych dzieci Dzień Dziecka.
Dnia 31 maja przy budynku rekreacyjno - sportowym Szkoła Podstawowa Nr 7 w Jaśle wraz z opiekunem świetlicy i Sołtysem wsi Żółków wspólnie zorganizowali dla uczniów szkoły i młodszych dzieci Dzień Dziecka.Do przygotowań włączyli się również strażacy z OSP Florian w Żółkowie. Zapewnili oni dzieciom pokaz umiejętności wozów ratowniczych Straży Pożarnej w Jaśle, które wzbudziły wśród świętujących duże zainteresowanie. Możliwości techniczne pojazdów zaprezentowali panowie z PSP w Jaśle. Strażakom z Żółkowa oraz Jasła składamy serdeczne podziękowania.
Na pociechy czekał słodki poczęstunek oraz wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku. Pogoda dopisała, więc mecze i zabawy odbywały się na świeżym powietrzu. Te kilka godzin upłynęło szybko w wesołej i przyjaznej atmosferze.

Szczególne podziękowania składamy Paniom z KGW za pomoc w przygotowaniu poczęstunku, Panu Sołtysowi oraz nauczycielom z SP nr 7 w Jaśle.

J. Pawluś


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności