Rozstrzygnięcie konkursu „Moja Europa, czyli co wiem o funkcjonowaniu Parlamentu Europejskiego”

Dodano: 06.06.2012
A A A
5 czerwca 2012r. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kołaczycach 16 gimnazjalistów z 9 szkół z terenu Lokalnej Grupy Działania Nowa Galicja zmierzyło się w II etapie konkursu z wiedzy o Unii Europejskiej „Moja Europa, czyli co wiem o funkcjonowaniu Parlamentu Europejskiego”.

5 czerwca 2012r. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kołaczycach 16 gimnazjalistów z 9 szkół z terenu Lokalnej Grupy Działania Nowa Galicja zmierzyło się w II etapie konkursu z wiedzy o Unii Europejskiej „Moja Europa, czyli co wiem o funkcjonowaniu Parlamentu Europejskiego”.
Gimnazjaliści musieli odpowiedzieć na 20 pytań testowych w czasie 20 minut, następnie 5 osób z najlepszymi wynikami zakwalifikowało się do II etapu Finału - pytań otwartych. Po wysłuchaniu odpowiedzi wszystkich uczestników Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzców:
  • I miejsce:
Joanna Ochałek (Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bieździedzy)
  • II miejsce:
Patrycja Kopacz (Zespół  Szkół  w  Trzcinicy)
  • III miejsce:
Dominik Pocica (Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kołaczycach)


Rozdanie nagród dla wszystkich uczestników II etapu konkursu, połączone z prelekcją Posła do Parlamentu Europejskiego i Dyrektora Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej w Rzeszowie - Pana Dominka Łazarza odbędzie się 22 czerwca 2012r. o godz. 10.30 w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bieździedzy.

LGD Nowa GalicjaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności