Spotkanie z żółwiem Franklinem

Dodano: 25.07.2012
A A A
W ramach projektu Fundacji Wspomagania Wsi „Pożyteczne wakacje 2012” pod hasłem „Moja wieś najpiękniejsza” organizowanym dla dzieci i młodzieży z Szebni zorganizowano spotkanie z wesołym i przyjaznym żółwiem Franklinem. Spotkanie odbyło się w dniu 16 lipca 2012 r.

W ramach projektu Fundacji Wspomagania Wsi  „Pożyteczne wakacje 2012”  pod hasłem „Moja wieś najpiękniejsza” organizowanym dla dzieci i młodzieży z Szebni zorganizowano spotkanie z wesołym i przyjaznym żółwiem Franklinem. Spotkanie odbyło się w dniu 16 lipca 2012 r.


W czytelni Gminnej Bibliotece Publicznej w Szebniach na uczestników czkało wiele atrakcji, które przygotowane zostały przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich, bibliotekarki i wolontariuszki. Dzieci i młodzież chętnie brały udział w zabawach, grach tanecznych z Franklinem oraz w konkursie na najpiękniejszego żółwia wykonanego z kamyków.
Podczas wspólnej zabawy nie zabrakło głośnego czytania bajek o Franklinie oraz zapoznania się z tematyką hodowli żółwi. Uczestnicy wysłuchali takich bajek jak „Franklin i nowa nauczycielka” oraz „Franklin i wróżka Zębuszka.” Nie zabrakło rozmów o zwierzętach domowych. Każdy z uczestników mógł opowiedzieć jedną z przygód jaka spotkała ich ukochanego pupila.

KGW i GBP w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności