Konkurs pod hasłem „Moje wakacje” rozstrzygnięty

Dodano: 13.08.2012
A A A
W dniu 25.07.2012r w Świetlicy GOK w Trzcinicy został rozstrzygnięty konkurs” Moje wakacje”. Konkurs został ogłoszony w czerwcu i był skierowany do dzieci i młodzieży, którzy spędzają wakacje w domu.


W dniu 25.07.2012r w Świetlicy GOK w Trzcinicy został rozstrzygnięty konkurs” Moje wakacje”. Konkurs został ogłoszony w czerwcu  i był skierowany do dzieci i młodzieży, którzy spędzają wakacje w domu.Celem konkursu było dostrzeganie piękna otaczającej nas przyrody, ukazanie sposobu zagospodarowania wolnego czasu w okresie letnim  rozwijanie zainteresowań i uzdolnień plastycznych. W konkursie wzięło udział 11 osób w wieku od 6-14 lat.

Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną inwencją twórczą i wielkim  zaangażowaniem. Wszystkie prace zawierały treści nawiązujące do tematu. Były piękne, ciekawe i estetycznie wykonane różnymi technikami plastycznymi. Przedstawiały malownicze krajobrazy i miejsca gdzie można  odpocząć oraz  miło spędzić  letnie, upalne dni  z rodziną (nad morzem w górach itp.).Jury w składzie Renata Podkulska, Renata Krześniak i Irena Gorczyca postanowiło przyznać w grupie wiekowej od 6-9 lat trzy pierwsze miejsca które zajęli Patrycja Czempiel, Aleksandra Filar i Dominik Smoleń. W kategorii klas od IV-VI pierwsze miejsce otrzymała Natalia Dziedzic. W kategorii klas od I-III  gimnazjum przyznano dwa wyróżnienia, które otrzymali Dorota Filar i Dawid Czempiel. Każdy uczestnik konkursu dostał nagrodę (słodką paczkę) oraz pamiątkowy dyplom.


Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności