Półkolonia w Wolicy

Dodano: 17.08.2012
A A A
W dniach 1.08 – 14.08. 2012 w Wolicy odbyła się półkolonia letnia pod hasłem Zdrowe i kolorowe wakacje zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle.

W dniach 1.08 – 14.08. 2012 w Wolicy odbyła się półkolonia letnia pod hasłem Zdrowe i kolorowe wakacje zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle.

Wzięło w niej udział 45 dzieci w wieku 5 – 14 lat zamieszkałych na terenie wsi Wolica. Półkolonia rozpoczęła się ogniskiem integracyjnym połączonym z pieczeniem kiełbasy. Podczas ogniska zorganizowano zabawy integracyjno ruchowe. Podczas półkolonii dwa razy uczestnicy wraz z opiekunami udali się na krytą pływalnie Jaśle, gdzie wzięli udział w zabawach w wodzie. W trakcie półkolonii dzieci miały możliwość uczestniczenia w warsztatach plastycznych oraz turniejach.

Każdy miał możliwość z bogatego programu wybrać coś dla siebie. Uczestnicy malowali witraże na szkle wykonywali biżuterię kolczyki koraliki, ozdobne pudełeczka, kwiaty z bibuły, figurki z ciasto liny, malowali kredą chodnikową. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z origami guillingu, na którym dzieci uczyły się robić łabędzie z papieru oraz ozdabiać różne przedmioty i kartki okolicznościowe. Starsze dzieci wzięły udział w konkursach gier świetlicowych piłkarzy ki, bilard, cymbergaj, ping-pong.

Na zakończenie odbyło się uroczyste rozdanie nagród.

Świetlicowa
Anna Bigos - Kantor

Fotorelacja:
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności