Wakacje w świetlicy

Dodano: 28.08.2012
A A A
Tegoroczne wakacje w świetlicy w Szebniach upłynęły w sposób aktywny twórczo oraz na wspólnej zabawie.
Tegoroczne wakacje w świetlicy w Szebniach upłynęły w sposób aktywny twórczo oraz na wspólnej zabawie.



Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach takich jak: malowanie farbami witrażowymi, zajęciach plastycznych, podczas których wykonywały barwne motyle z plastikowych butelek. Nie zabrakło też zajęć z decupage oraz origami i quillingu.



Oprócz zajęć artystycznych dzieci chętnie brały udział w grach i zabawach. Zainteresowaniem cieszył się też konkurs plastyczny pod hasłem: „Mój czworonożny przyjaciel” oraz turniej gry w piłkarzyki, za udział w których uczestnicy otrzymali słodkie upominki.



Na zakończenie odbyła się wycieczka rowerowa do CEE w Bierówce połączona z ogniskiem i plenerem malarskim. Zajęcia w świetlicy dały dzieciom możliwość spędzenia w sposób ciekawy i pożyteczny wolnego czasu.

D. Slezak


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności