Słodkie zakończenie wakacyjnych czwartków z biblioteką

Dodano: 04.09.2012
A A A
Wakacje dobiegły końca a wraz z nimi zakończył się także cykl spotkań pt. Wakacyjne czwartki z biblioteką zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Jaśle z/s w Szebniach. Na zakończenie tych spotkań 30 sierpnia br. W GBP obchodzony był Dzień Czekolady.

Wakacje dobiegły końca a wraz z nimi zakończył się także cykl spotkań pt. Wakacyjne czwartki z biblioteką zorganizowany przez  Gminną Bibliotekę Publiczną w Jaśle z/s w Szebniach.Przez cały sierpień, raz w tygodniu dzieci i młodzież z terenu gminy uczestniczyły w warsztatach plastycznych, zajęciach edukacyjnych, sportowych oraz rekreacyjnych. Nie zabrakło także głośnego czytania w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Oprócz gier i zabaw przygotowanych przez bibliotekarzy i wolontariuszy uczestnicy wykonali prawdziwe arcydzieła zapoznając się z takimi technikami jak: quisling, decoupage oraz orgiami modułowe.


Na zakończenie tych spotkań 30 sierpnia br. W GBP obchodzony był Dzień Czekolady. Na przybyłych uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Wzięli oni udział w licznych zabawach i konkursach z nagrodami. Spośród uczestników wyłoniono Mistrza Wiedzy O Czekoladzie oraz Mistrza W Rozpoznawaniu Smaków  Czekolady.W tym dniu rozstrzygnięto również konkurs na najaktywniejszego wakacyjnego czytelnika pt: „Zostań czarną owcą”. Zwyciężczyni w kategorii dla dorosłych - J. Lubaś przeczytała 73 książki, natomiast wśród dzieci i młodzieży osoby nagrodzone – K. Gajda i W. Porębska  - przeczytały ponad 40 książek.Tegoroczne wakacje w bibliotece dały uczestnikom wiele radości i satysfakcji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w warsztatach i życzymy sukcesów
w rozpoczynającym się roku szkolnym.

GBP W Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności