Wakacje 2012 na świetlicy

Dodano: 04.09.2012
A A A
Podsumowanie wakacji na świetlicy młodzieżowej w Zimnej Wodzie
Wakacje  na świetlicy młodzieżowej w Zimnej Wodzie rozpoczęły się  konkursem plastycznym pt: „Moje wymarzone wakacje”. Uczestnicy, którzy wzięli udział w tym konkursie malowali swoje wymarzone miejsca oraz jak chcieliby spędzać wakacyjny czas. Po zakończonym konkursie, każdy uczestnik  otrzymał upominek i wziął udział w super zabawie przy grillu, którą zorganizował, a zarazem zasponsorował  Pan sołtys  z  Zimnej Wody. Dzieci wysłuchały również krótkiej prelekcji na temat bezpiecznych wakacji, jaką powinny zachować ostrożność by nie ulec wypadkom. Zabawa ta była wspaniała tak dla dzieci jak i dla osób, które ją zorganizowały.

Dzieci uczęszczające na świetlicę z pomocą pani Halinki Filip uwiły wieniec z tegorocznych plonów i godnie reprezentowały go w kościele w Szebniach. Było to wielkie wyzwanie jak i radość dla dzieci.

Na świetlicy można było uczestniczyć w różnych zabawach i konkursach np.: decupage  oraz pergamano. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się tego typu zajęcia, gdyż tak dzieci jak i rodzice mogli malować na szkle tj. butelkach, słoikach, na deskach oraz ozdabiały tykwę. Pięknie  wykonane prace  zostały zabrane do domów, gdzie zdobią wnętrza pokoi. Niektóre z prace zostały także w świetlicy , gdzie pięknie się prezentują.

Oprócz zajęć artystycznych dzieci chętnie brały udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu. Wszyscy chętnie grali w piłkę ręczną, ziemniaka, badmintona oraz skakali na skakance. Przez całe wakacje największą popularnością wśród gier cieszył się bilard, można powiedzieć, że był królem wśród gier.

Na zakończenie wakacji odbył się sparing chłopców w piłkę nożną pomiędzy świetlicą Zimna Woda i Bierówka. Mecz zakończył się wygraną  dla Zimnej Wody,  wynikiem 15: 2.

Natomiast dziewczynki mocno kibicowały i  rozgrywały mecze pomiędzy sobą w badmintona. Dla wszystkich uczestników tej fantastycznej zabawy na świeżym powietrzu, licznych atrakcji Pan radny Józef Dziedzic ufundował wspaniałe nagrody.

Wszyscy żałowali, że to już koniec i zabawy i wakacji. Panu radnemu gorące podziękowania składają dzieci i rodzice.

Marta Filip

Fotorelacja:


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności