„Moje wspomnienia z wakacji”

Dodano: 04.09.2012
A A A
Na świetlicy w Jareniówce (28.08.2012r) z okazji zakończenia wakacji został zorganizowany konkurs plastyczny pt.: „Moje wspomnienia z wakacji”.

Na świetlicy w Jareniówce (28.08.2012r) z okazji zakończenia wakacji został zorganizowany konkurs plastyczny pt.: „Moje wspomnienia z wakacji”.


Celem spotkania było namalowanie na kartce z bloku pięknych chwil spędzonych podczas dwumiesięcznej przerwy w nauce. Prace były bardzo ciekawe i wykonane własnoręcznie przez młodych artystów. Każdy uczestnik został nagrodzony słodkim upominkiem oraz pamiątkowym dyplomem.Prace można podziwiać na świetlicy. Mamy nadzieję, że oglądając te kolorowe rysunki będziemy bardzo miło wspominać tegoroczne wakacje.   

Dorota Merkwa
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner