Zakończenie wakacyjnych zajęć w Warzycach

Dodano: 10.09.2012
A A A
Nadszedł koniec wakacji, zakończył się również cykl spotkań pt. Wakacyjne warsztaty w bibliotece zorganizowanych przez Filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Warzycach. Przez wakacje młodzi czytelnicy z Biblioteki Warzyckiej uczestniczyli w zajęciach plastycznych, sportowych oraz rekreacyjnych.

Nadszedł koniec wakacji, zakończył się również cykl spotkań pt. Wakacyjne warsztaty w bibliotece zorganizowanych przez Filię Gminnej  Biblioteki Publicznej w Warzycach. Przez wakacje młodzi czytelnicy z Biblioteki Warzyckiej uczestniczyli w  zajęciach plastycznych, sportowych oraz rekreacyjnych.Oprócz gier i zabaw pracownik oraz wolontariuszka biblioteki przygotowali szereg różnorodnych, ciekawych i  interesujących zajęć takich jak: prace z bibuły, makaronu, zabawy z chustą Klanza, warsztaty teatralne, dyskusje nad książką.
Uczestnicy letnich spotkań w bibliotece mieli okazję twórczo spędzić czas, poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, a przy tym dobrze się bawić.

Tegoroczne letnie spotkania zgromadziły w bibliotece wielu miłośników książek w różnym wieku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zajęciach i życzymy dużo sukcesów w nowym roku szkolnym.

 

FGBP w Warzycach.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności