Wieczór autorski

Dodano: 14.01.2009
A A A
W Zimnej Wodzie, 10 stycznia 2009 roku, w Domu Ludowym odbył się I wieczór autorski. Spotkanie poświęcone było prezentacji zbioru wierszy i ilustracji zamieszczonych w książce pt. "Kolorowy świat" wydanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy. Książka zawiera utwory wyłonione w konkursie literackim „Piszcie, poeci wiersze” zorganizowanym przez GOK.

Dnia 10 stycznia 2009 roku w Domu Ludowym w Zimnej Wodzie odbył się I wieczór autorski. Spotkanie poświęcone było prezentacji zbioru wierszy i ilustracji zamieszczonych w książce pt. "Kolorowy świat" wydanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy. Książka zawiera utwory wyłonione w konkursie literackim „Piszcie, poeci wiersze” zorganizowanym przez GOK. Utwory wraz z ilustracjami wykonały dzieci ze świetlic w Bierówce, Chrząstówce, Gorajowicach, Jareniówce, Łaskach, Niegłowicach, Niepli, Opaciu, Osobnicy, Szebniach, Trzcinicy, Warzycach, Wolicy i Zimnej Wodzie.
W spotkaniu wzięło udział 49 młodych twórców, którzy zaprezentowali swoje utwory.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Stanisław Pankiewicz, Skarbnik gminy Janusz Pawlik, Wiesława Siwiec, Kazimierz Bachta, Józef Dziedzic, Barbara Tora, Maria Szostkiewicz. Imprezę uświetniła kapela "Trzcinicoki".
Nagrody wręczali Wójt Stanisław Pankiewicz oraz Dyrektor GOK Joanna Duć-Acela.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży, bez których to spotkanie nie mogłoby się odbyć oraz rodzicom za wsparcie swoich pociech.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności