Wieczór kolęd

Dodano: 03.02.2009
W dniu 31 stycznia 2009 roku w sali Domu Ludowego w Bierówce odbyło się spotkanie pt. Wieczór kolęd.

W dniu 31 stycznia 2009 roku w sali Domu Ludowego w Bierówce odbyło się spotkanie pt. Wieczór kolęd.

Staropolska biesiada zgromadziła przedstawicieli władz lokalnych, kościelnych, Powiatowej i Gminnej Rady KGW w Jaśle oraz ponad stu mieszkańców wsi Bierówka. Liczne życzenia zgromadzonym przekazali Wójt Gminy Jasło pan S. Pankiewicz, ks. proboszcz K. Brzyski, Sołtys wsi Bierówka pan J. Feliks oraz przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich pani M. Nowak.

Uroczyste kolędowanie uświetnił koncert kapeli ludowej Trzcinicoki. Organizatorem spotkania było KGW w Bierówce, Sołtys wsi oraz Radny wsi Bierówki i Zimnej Wody.