Spotkanie opłatkowe w Jareniówce

Dodano: 11.02.2009
27 stycznia w Jareniówce odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym udział wzięli Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz, Sekretarz Małgorzata Dubiel, Przewodniczący Rady Gminy Wojciech Piękoś, radni, sołtys i dyrektorzy szkół podstawowych w Jareniówce i Opaciu.

WJareniówce 27 stycznia odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy.

W spotkaniu wzięli udział: Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz,Sekretarz Małgorzata Dubiel, Przewodniczący Rady Gminy Wojciech Piękoś, radni, sołtys i dyrektorzy szkół podstawowych w Jareniówce i Opaciu.

Część artystyczną zaprezentowały dzieci ze szkół w Jareniówce i Opaciu przygotowane przez panią Monikę Bobulę, Elżbietę Gronkiewicz, Martę Szpak oraz Grzegorza Łąckiego.

Spotkanie opłatkowe uświetniła swoim występem kapela ,,Trzcinicoki”.