I Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Jasło

Dodano: 02.03.2009
W sobotę 28 lutego w Sali Gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się I Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Jasło.
W sobotę 28 lutego w Sali Gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się I Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Jasło.

Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach, drużyny rozgrywały mecze systemem każdy z każdym. W grupie A o wejście do finału rywalizowały zespoły z Niegłowic, Szebni, Wolicy, natomiast w grupie B Osobnica i Gorajowice. Rywalizacja była zacięta a mecze stały na wysokim poziomie.

Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:
1. Wolica
2. Osobnica
3. Szebnie
4. Gorajowice
5. Niegłowice

Zwycięskim drużynom Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz wręczył medale, pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Dodatkowo wszystkie drużyny otrzymały drobne upominki.

Organizatorzy przyznali również dwa indywidualne wyróżnienia, dla:
1. najlepszego zawodnika atakującego - Sławomira Jaskółki z Wolicy,
2. najlepszego zawodnika rozgrywającego – Katarzyny Stygar z Gorajowic.

Turniej odbywał się w miłej i sportowej atmosferze a zawodnicy z wielkim
zaangażowaniem walczyli na boisku.