Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dodano: 04.03.2009
We wtorek 3 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Osobnicy Górnej odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej.
We wtorek 3 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Osobnicy Górnej odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej.

Uczestniczyli w nim uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Jasło, łącznie 38 uczniów.
Turniej został rozegrany w 2 kategoriach wiekowych:
  • szkoła podstawowa,
  • gimnazjum.
Egzamin nadzorowała Komisja z Państwowej Straży :Pożarnej w Jaśle: brygadier Wiesław Latoszek oraz młodszy brygadier Ireneusz Zagórski.

W wyniku dwuetapowego egzaminu wyłoniono następujących uczniów:

• szkoły podstawowe:
    I miejsce - Agnieszka Fiałkiewicz (ZS Szebnie)
    II miejsce - Agata Dubiel (ZS Szebnie)
    II miejsce - Marlena Wiśniewska (ZS Szebnie)

• gimnazja:
    I miejsce - Przemysław Szelag (ZS Warzyce)
    II miejsce - Dominika Świszcz (ZS Warzyce)
    III miejsce - Patrycja Dziedzic (ZS Trzcinica)

Podczas turnieju obecni byli również Wójt Gminy Stanisław Pankiewicz, Przewodniczący Rady Gminy Wojciech Piękoś, Komendant Powiatowy PSP Wiesław Latoszek, Prezes Zarządu Gminnego OSP Adam Rozmus oraz Komendant Gminny OSP Jerzy Sanokowski. Laureatom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.