Wielkanocne warsztaty w Trzcinicy

Dodano: 16.03.2009
A A A
W dniu 13.03.2008r. w Świetlicy w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne pt: "Pomysłowa pisanka wielkanocna". Uczestnikami warsztatów byli uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej im. Jana Kantego w Trzcinicy
W dniu 13.03.2008r. w Świetlicy w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne pt: "Pomysłowa pisanka wielkanocna". Spotkanie prowadziła pani Maria Jarecka artystka - malarka i działaczka naszego regionu. Uczestnikami warsztatów byli uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej im. Jana Kantego w Trzcinicy, którzy wraz z opiekunem odwiedzili świetlicę.


Pod czujnym okiem artystki dzieci malowały jajka specjalnymi kolorowymi farbkami.

Warsztaty przyniosły wszystkim wiele zabawy i radości. Kolorowe pisanki ozdobią niejeden koszyczek wielkanocny.


Irena Gorczyca


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner