III GRAND PRIX 2009 GMINY JASŁO W TENISIE STOŁOWYM

Dodano: 23.03.2009
A A A
W sobotę 21 marca w Zespole Szkół w Osobnicy odbył się Finał III Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym.
W sobotę 21 marca w Zespole Szkół w Osobnicy odbył się Finał III Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Poprzedzały go cztery turnieje eliminacyjne w Szebniach, Warzycach, Niepli i Trzcinicy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i wyłoniły najlelepszych.

Końcowa klasyfikacja:

Kategoria – szkoły podstawowe:
Dziewczęta
I. Marzena Bachta – SP w Niepli
II. Monika Niezgoda – SP w Opaciu
III. Karolina Piskorz – SP w Opaciu

Chłopcy
I. Hubert Dranka – SP w Trzcinicy
II. Norbert Gomułka – SP Nr 1 w Osobnicy
III. Jakub Gorgosz – SP w Trzcinicy

Kategoria – szkoły gimnazjalne:
Dziewczęta
I. Anna Krzysiak – Gimnazjum Nr 1 w Jaśle
II. Agnieszka Korczykowska – Gimnazjum w Trzcinicy
III. Aneta Szpak – Gimnazjum w Opaciu

Chłopcy
I. Dariusz Bara – Gimnazjum w Osobnicy
II. Grzegorz Oleszkowicz – Gimnazjum Nr 1 w Jaśle
III. Krzysztof Budziak – Gimnazjum w Osobnicy

Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne
Dziewczęta
I. Klaudia Dziedzic – I LO w Jaśle
II. Angelina Kędra – II LO w Jaśle
III. Joanna Pawlik – I LO w Jaśle

Chłopcy
I. Damian Ulaszek – ZSB w Jaśle
II. Waldemar Kogut – ZS Nr 3 w Jaśle
III. Grzegorz Zając – ZS Nr 4 w Jaśle

Kategoria – seniorki
I. Maria Bigos - Szebnie
II. Tomaszewska Izabela - Szebnie
III. Aneta Mikołajewicz - Bierówka

Kategoria – seniorzy
I. Szczepan Stefanik - Szebnie
II. Stanisław Jarecki - Żółków
III. Paweł Roszkowicz - Szebnie

Klasyfikacja zespołowa szkół:

Szkoły podstawowe:
Dziewczęta

I miejsce - SP w Niepli
- Marzena Bachta
- Karolina Zbylut
- Kamila Wajda

Chłopcy
I miejsce - SP w Trzcinicy
- Hubert Dranka
- Jakub Gorgosz
- Mateusz Dryja

Szkoły gimnazjalne:
Dziewczęta

I miejsce - Gimnazjum w Trzcinicy
- Agnieszka Korczykowska
- Joanna Tuchowska
- Paulina Gorgosz

Chłopcy
I miejsce - Gimnazjum w Osobnicy
- Dariusz Bara
- Krzysztof Budziak
- Dariusz Budziak

Szkoły ponadgimnazjalne:
Dziewczęta
Liceum Ogólnokształcące Nr I w Jaśle
- Klaudia Dziedzic
- Joanna Pawlik
- Marta Przybyłowska

Chłopcy
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Jaśle
- Waldemar Kogut
- Kamil Fornal
- Bartłomiej Giefert


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności