Wielkanocne inspiracje

Dodano: 30.03.2009
A A A
W dniu 27 marca 2009 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach - Filia Trzcinica, odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem "Wielkanocne Inspiracje".
W dniu 27 marca 2009 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach - Filia Trzcinica, odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem "Wielkanocne Inspiracje". To właśnie dzięki tym zajęciom w bibliotece zapanowała świąteczna i miła atmosfera.


Popołudniowe spotkanie zgromadziło wielu młodych czytelników- artystów, którzy z dużą radością i zapałem wykonywali piękne i ciekawe kompozycje m.in.: stroiki i kosze wielkanocne.Ponadto z dużym zaangażowaniem dzieci opowiadały o zwyczajach i obrzędach wielkanocnych jakie panują w ich rodzinnych domach.Ewelina Jagielska
GBP w Jaśle z/s w Szebniach Filia Trzcinica


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności