Kiermasz wielkanocny w Trzcinicy

Dodano: 31.03.2009
A A A
W niedziele 29 marca 2009r dzieci z Świetlicy wraz z dziećmi należącymi do Ogniska Misyjnego działającego przy parafii w Trzcinicy zorganizowały "Kiermasz wielkanocny".
W niedziele 29 marca 2009r dzieci z Świetlicy wraz z dziećmi należącymi do Ogniska Misyjnego działającego przy parafii w Trzcinicy zorganizowały "Kiermasz wielkanocny".Na kiermaszu zaprezentowane zostały małe dzieła sztuki ludowej wykonane przez młodych artystów były to m.in.palmy wielkanocne, koszyczki, stroiki, zawieszki z jajek na gałązki, oraz wiele innych ozdób wielkanocnych.Stoisko z pięknymi pracami dzieci zostało ustawione przed Kościołem, żeby każdy mógł z bliska zobaczyć i więcej osób mogło z niego skorzystać.


Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Kolorowe stroiki ozdobią niejeden świąteczny stół w wielu domach naszej miejscowości. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na cel szlachetny.

Irena Gorczyca


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności