Kwiaty na Dzień Matki

Dodano: 25.05.2009
A A A
22 maja 2009 roku Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy zorganizowała warsztaty plastyczne pt. "Kwiatki na Dzień Matki". Święto to ma na celu okazanie swoim Mamom szacunku, miłości, a przede wszystkim podziękowanie za trud wychowania. W tym dniu wszystkie mamy są obdarzone szczególnymi dowodami miłości.
W dniu 22 maja 2009 roku Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy zorganizowała warsztaty plastyczne pt. "Kwiatki na Dzień Matki". Święto to ma na celu okazanie swoim Mamom szacunku, miłości, a przede wszystkim podziękowanie za trud wychowania. W tym dniu wszystkie mamy są obdarzone szczególnymi dowodami miłości.

Podczas spotkania dzieci wykonały piękne upominki dla swoich Mam w postaci kompozycji kwiatowych z papierowych serwetek oraz laurki z serdecznymi życzeniami."...dziękuję za to wszystko,

czym dobroć jest na ziemi,

że jesteś najważniejsza,

że tego nic nie zmieni,

że jeden dzień najpiękniej

w mym sercu jaśnieć musi:

dla jednych to Dzień Matki,

a dla mnie Dzień Mamusi..."Podczas wykonywania prac plastycznych panowała miła i pogodna atmosfera, która sprzyjała rozmowie o wartościach rodzinnych, a także o relacji rodzic - dziecko.

E. Jagielska, Filia GBP w TrzcinicyCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner