Dzień Matki w Trzcinicy

Dodano: 29.05.2009
A A A
23 maja 2009r. odbyła się w Świetlicy w Trzcinicy uroczystość z okazji Dnia Matki. Dzieci słowami wierszy złożyły swoim mamusiom moc życzeń i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki oraz kwiaty.
W dniu 23 maja 2009r. odbyła się w Świetlicy w Trzcinicy uroczystość z okazji Dnia Matki. Na ten wspaniały dzień mamy zostały zaproszone przez dzieci i były ich specjalnymi gośćmi.Spotkanie rozpoczęło się powitaniem i częścią artystyczną (wiersze,piosenki) w wykonaniu młodych artystów, którzy słowami wierszy złożyły swoim mamusiom moc życzeń i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki-serduszka oraz kwiaty z bibuły.
Na zakończenie dla wszystkich była niespodzianka – słodki poczęstunek.
Uroczystość upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze.


Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności