Dzień Dziecka ze strażakami w Trzcinicy

Dodano: 09.06.2009
A A A
We wtorek 2 czerwca w Świetlicy odbyło się spotkanie ze strażakami z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcinicy z okazji Dnia Dziecka. Uczestnikami spotkania były dzieci z klasy 0 Szkoły Podstawowej, którzy wraz z opiekunem odwiedzili świetlicę. Atrakcją spotkania był przyjazd (na sygnale) wozu strażackiego.
Dnia 2 czerwca 2009r. w Świetlicy odbyło się spotkanie ze strażakami z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcinicy z okazji Dnia Dziecka. Uczestnikami spotkania były dzieci z klasy 0 Szkoły Podstawowej, którzy wraz z opiekunem odwiedzili świetlicę. Atrakcją spotkania był przyjazd (na sygnale) wozu strażackiego.Dzieci z bliska zobaczyły wóz strażacki i zapoznały się z jego wyposażeniem. Przymierzały hełmy strażackie oraz wchodziły do samochodu by usiąść na krótką chwilę za kierownicą i poczuć się jak prawdziwy strażak.Wielkie przeżycia i emocje dodała dzieciom włączona przez strażaków armatka wodna, która dała doskonały pokaz sztuki gaśniczej. Następnie wszyscy udali się do sali świetlicy, gdzie w miłej atmosferze strażacy czytali utwór Cz. Janczarskiego Pt: „Jak Wojtek został strażakiem” oraz odpowiadali na pytania młodych słuchaczy.Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały słodycze.

Irena Gorczyca


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności