Konferencja „2+2=5. Razem możemy więcej w ekonomii społecznej"

Dodano: 16.06.2009
A A A
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w partnerstwie z Fundacją Akademia Obywatelska przy współpracy ze Starostą Stalowowolskim zaprasza do udziału w konferencji „DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA SZANSA CZY ZAGROŻENIE DLA TRZECIEGO SEKTORA?"otwierającej projekt „2+2=5. Razem możemy więcej w ekonomii społecznej"
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w partnerstwie z Fundacją Akademia Obywatelska przy współpracy ze Starostą Stalowowolskim zaprasza do udziału w konferencji „DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA SZANSA CZY ZAGROŻENIE DLA TRZECIEGO SEKTORA?" otwierającej projekt „2+2=5. Razem możemy więcej w ekonomii społecznej"


NGO - Zaproszenie pobierz

NGO - Program konferencji pobierz

NGO - Formularz zgłoszeniowy pobierz

NGO - Mapa dojazdu pobierz


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner