Konferencja "Czy współpraca się opłaca"

Dodano: 16.06.2009
A A A
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w partnerstwie z Fundacją Akademia Obywatelska przy współpracy ze Starostą Stalowowolskim zaprasza do udziału w konferencji „CZY WSPÓŁPRACA SIĘ OPŁACA?" Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Konferencja odbędzie się 23.06.09w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w partnerstwie z Fundacją Akademia Obywatelska przy współpracy ze Starostą Stalowowolskim zaprasza do udziału w konferencji „CZY WSPÓŁPRACA SIĘ OPŁACA?" Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Konferencja odbędzie się 23.06.09w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.

JST - Zaproszenie pobierz

JST - Program konferencji pobierz

JST - Formularz zgłoszeniowy pobierz

JST - Mapa dojazdu pobierzCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner