Informacja o dofinansowaniu podreczników szkolnych

Dodano: 16.06.2009
A A A
Zarządzeniem Wójta Gminy Jasło z dnia 9 czerwca 2009 r. został ustalony termin na składanie wniosków o pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników dla uczniów rozpoczynających w roku szkolnym 2009/2010 naukę w klasach I- III w szkołach podstawowych i klasie I gimnazjum, dla których organem prowadzącym jest Gmina Jasło oraz w klasie I Gimnazjum Sportowym przy Zespole Szkół w Trzcinicy.
Zarządzeniem Wójta Gminy Jasło z dnia 9 czerwca 2009 r. został ustalony termin na składanie wniosków o pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników dla uczniów rozpoczynających w roku szkolnym 2009/2010 naukę w klasach I- III w szkołach podstawowych i klasie I gimnazjum, dla których organem prowadzącym jest Gmina Jasło oraz w klasie I Gimnazjum Sportowym przy Zespole Szkół w Trzcinicy. Wnioski należy składać do dnia 14 września 2009 r.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności