Koniec roku szkolnego

Dodano: 22.06.2009
A A A
Rozpoczęły się wakacje - młodzież szkolna zakończyła rok szkolny. Uroczystości z tej okazji odbyły się we wszystkich szkołach. Na terenie gminy Jasło oficjalne zakończenie roku szkolnego miało miejsce w Zespole Szkół w Trzcinicy.
Rozpoczęły się wakacje - młodzież szkolna zakończyła rok szkolny. Uroczystości z tej okazji odbyły się we wszystkich szkołach. Na terenie gminy Jasło oficjalne zakończenie roku szkolnego miało miejsce w Zespole Szkół w Trzcinicy. Były wiersze i piosenki - z uśmiechem i radością młodzież odebrała świadectwa.



Na tę uroczystość przybyli: Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz, Radny Stanisław Marszałek oraz rodzice. Po dziesięciu miesiącach nauki uczniowie pożegnali się ze swoimi wychowawcami - w szkole spotkają się dopiero we wrześniu.



Już po raz czwarty Wójt Gminy Jasło nagrodził najlepszych uczniów, sportowców oraz laureatów konkursów ze szkół z terenu gminy.






Wykaz najlepszych uczniów:


  • Szkoły Podstawowej Nr 2 w Osobnicy


Kingi Rodak - najlepszego ucznia w klasie I
Katarzyny Ślusarczyk - najlepszego ucznia w klasie II
Justyny Krygowskiej - najlepszego ucznia w klasie III
Dominiki Sendry - najlepszego ucznia w klasie IV
Aleksandry Walewskiej - najlepszego ucznia w klasie V
Karoliny Kardaś - najlepszego ucznia w klasie VI

Przemysława Mikusia - najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej Nr 2 w Osobnicy


  • Szkoły Podstawowej w Niepli


Julii Rozmus - najlepszego ucznia w klasie I 
Sebastiana Juchy - najlepszego ucznia w klasie II
Damiana Koperstyńskiego - najlepszego ucznia w klasie III
Elżbiety Bachty - najlepszego ucznia w klasie IV
Karoliny Warchoł - najlepszego ucznia w klasie V
Gabrieli Rec - najlepszego ucznia w klasie VI

Kamila Winiarskiego - finalisty konkursu humanistycznego

Daniela Wąchały - najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej w Niepli



  • Szkoły Podstawowej w Warzycach


Mateusza Błasika - najlepszego ucznia w klasie I
Pauliny Płazy - najlepszego ucznia w klasie II
Joanny Szerląg - najlepszego ucznia w klasie III
Natalii Rogowskiej - najlepszego ucznia w klasie IV
Kacpra Stopy - najlepszego ucznia w klasie V
Natalii Niezgody - najlepszego ucznia w klasie VI

Kamila Wietechy - najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej w Warzycach

Wojciecha Dubiela - ucznia Szkoły Podstawowej w Warzycach - laureata konkursu
matematyczno- przyrodniczego




  • Publicznego Gimnazjum w Warzycach



Aleksandry Witkowskiej - najlepszego ucznia w klasie I
Karoliny Skowron - najlepszego ucznia w klasie II
Joanny Zoła - najlepszego ucznia w klasie III


Pawła Niemca - najlepszego sportowca Publicznego Gimnazjum w Warzycach




  • Szkoły Podstawowej w Jareniówce


Piotra Śliża - najlepszego ucznia w klasie I
Adriana Rączki - najlepszego ucznia w klasie II
Kingi Lasota - najlepszego ucznia w klasie III
Joanny Maczugi - najlepszego ucznia w klasie IV
Patrycji Potrawskiej - najlepszego ucznia w klasie V
Anny Chochół - najlepszego ucznia w klasie VI

Bartosza Raka - najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej w Jareniówce



  • Szkoły Podstawowej Nr 1 w Osobnicy


Justyny Bartuś - najlepszego ucznia w klasie I
Wojciecha Ryznara - najlepszego ucznia w klasie II
Natalii Biernackiej - najlepszego ucznia w klasie III
Katarzyny Kuli - najlepszego ucznia w klasie IV
Bartosza Kendry - najlepszego ucznia w klasie V
Gabrieli Pusz - najlepszego ucznia w klasie VI

Norberta Gomułki - najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej Nr 1 w Osobnicy




  • Publicznego Gimnazjum w Osobnicy


Katarzyny Paluch - najlepszego ucznia w klasie I
Krzysztofa Papciaka - najlepszego ucznia w klasie II
Moniki Ulaszek - najlepszego ucznia w klasie III

Moniki Ulaszek - najlepszego sportowca Publicznego Gimnazjum w Osobnicy



  • Szkoły Podstawowej w Opaciu


Michała Śliża - najlepszego ucznia w klasie I
Dominika Zielińskiego - najlepszego ucznia w klasie II
Magdaleny Łopatyńskiej - najlepszego ucznia w klasie III
Joanny Koniecznej - najlepszego ucznia w klasie IV
Doroty Witalis - najlepszego ucznia w klasie V
Moniki Niezgoda - najlepszego ucznia w klasie VI

Karoliny Piskorz - najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej w Opaciu




  • Publicznego Gimnazjum w Opaciu

Joanny Śliż - najlepszego ucznia w klasie I
Mateusza Żygłowicza - najlepszego ucznia w klasie II
Anety Wojdyły - najlepszego ucznia w klasie III

Krzysztofa Matysika - najlepszego sportowca Publicznego Gimnazjum w Opaciu

Anety Wojdyły - uczennicy Gimnazjum w Opaciu – finalistki konkursu
polonistycznego



  • Szkoły Podstawowej w Trzcinicy


Patrycji Zbylut - najlepszego ucznia w klasie I
Agaty Faryj - najlepszego ucznia w klasie II
Michała Jakubek - najlepszego ucznia w klasie III
Martyny Łaba - najlepszego ucznia w klasie IV
Natalii Jareckiej - najlepszego ucznia w klasie V
Patrycji Kopacz - najlepszego ucznia w klasie VI

Huberta Dranki - najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej w Trzcinicy




  • Publicznego Gimnazjum w Trzcinicy


Anety Janas - najlepszego ucznia w klasie I
Sabiny Gwoździańskiej - najlepszego ucznia w klasie II
Pauliny Janusz - najlepszego ucznia w klasie III

Pauliny Janusz - uczennicy Publicznego Gimnazjum w Trzcinicy – finalistki
konkursu języka polskiego


Agnieszki Korczykowskiej - najlepszego sportowca Publicznego Gimnazjum
w Trzcinicy



  • Szkoły Podstawowej w Szebniach


Mateusza Fiałkiewicza - najlepszego ucznia w klasie I
Aleksandry Berdechowskiej - najlepszego ucznia w klasie II
Martyny Bek - najlepszego ucznia w klasie III
Mai Piskadło - najlepszego ucznia w klasie IV
Angeliki Zagórskiej - najlepszego ucznia w klasie V
Janusza Szczyrby - najlepszego ucznia w klasie VI

Angeliki Pankiewicz - najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej w Szebniach





  • Publicznego Gimnazjum w Szebniach


Eweliny Szpak - najlepszego ucznia w klasie I
Piotra Macka - najlepszego ucznia w klasie II
Klaudii Wójcik - najlepszego ucznia w klasie III

Mateusza Mastaja - najlepszego sportowca Publicznego Gimnazjum w Szebniach


Piotra Macka - ucznia Gimnazjum w Szebniach – finalisty konkursu z fizyki

Kamili Macieik - uczennicy Gimnazjum w Szebniach za zajęcie II miejsca w 
Wojewódzkim Konkursie Pieśni Patriotycznych

Alana Wasilewskiego - ucznia Gimnazjum w Szebniach za zajęcie III miejsca w 
Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych


UG Jasło


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności