Dodano: 30.06.2009
W minionym tygodniu nad miejscowościami Gminy Jasło przeszły ulewne deszcze. Komisje gminne szacują straty na infrastrukturze i w gospodarstwach domowych.
W minionym tygodniu nad miejscowościami Gminy Jasło przeszły ulewne deszcze. Burze i nawałnice zniszczyły drogi, zalały podwórka, piwnice. Komisje gminne szacują straty na infrastrukturze i w gospodarstwach domowych.

Osoby, które poniosły straty w gospodarstwach domowych powinny zgłosić szkody w Urzędzie Gminy Jasło bądź u sołtysa wsi.

Na podstawie Zarządzenia Nr 84/07 Wojewody Podkarpackiego uaktywniona zostanie praca Gminnej Komisji ds. szacowania zakresu i wysokości poniesionych strat w uprawach rolnych na skutek powodzi spowodowanej nadmiernymi opadami atmosferycznymi.