Program „UCZEŃ NA WSI”

Dodano: 24.07.2009
A A A
Urząd Gminy Jasło informuje, że w okresie od 1 do 30 września 2009 r. trwa nabór wniosków o dofinansowanie kosztów nauki uczniom będącym osobami niepełnosprawnymi z ważnym orzeczeniem, zamieszkującymi na terenie Gminy Jasło.
W związku ze zgłoszeniem uczestnictwa gminy w pilotażowym programie „UCZEŃ NA WSI” - pomoc w zdobyciu wykształcenia przez osoby niepełnosprawne zamieszkujące gminy wiejskie realizowanym przy Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Urząd Gminy Jasło informuje, że w okresie od 1 do 30 września 2009 r. trwa nabór wniosków o dofinansowanie kosztów nauki uczniom będącym osobami niepełnosprawnymi z ważnym orzeczeniem, zamieszkującymi na terenie Gminy Jasło.

Szczegółowe informacje oraz druki wniosków można uzyskać w Urzędzie Gminy Jasło, ul. Słowackiego 4, pok. 112, tel. 013 4436668.

Termin składania wniosków na rok szkolny 2009/2010 – 30 września 2009r,

wniosek pobierz

oświadczenie o dochodach pobierz


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności