Młodzi odkrywcy

Dodano: 27.07.2009
A A A
W czwartek, 23 lipca 2009 r. Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy zorganizował II Gminny Rajd Odkrywców.
W czwartek, 23 lipca 2009 r. Gminny ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy zorganizował II Gminny Rajd Odkrywców.
Uczestnicy rajdu wyruszyli z Bierówki i udali się na cmentarz z II wojny światowej w Warzycach, następnie ścieżką edukacyjno – ekologiczną na teren Centrum Edukacji Ekologicznej w Bierówce. Wielką atrakcją dla dzieci i młodzieży uczestniczącej w rajdzie był spacer przez las a piękna, wakacyjna pogoda oraz malownicze okolice przyczyniły się do miłego i atrakcyjnego spędzenia lipcowego popołudnia.

Na zakończenie rajdu było ognisko i pieczenie kiełbasek. Wśród zabaw i gier dzieci dowiedziały się wiele o środowisku i tak ważnej dla nas wszystkich ekologii.

Genowefa Kiszka
Świetlica w NiepliCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności