„Sukces też może rodzić się na wsi”

Dodano: 01.10.2009
A A A
Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy otrzymał dofinansowanie wniosku „Sukces też może rodzić się na wsi” w ramach konkursu zamkniętego nr 9/POKL/6.3/2009 ogłoszonego przez WUP w Rzeszowie i zdobył najwyższą liczbą punktów.
Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy otrzymał dofinansowanie wniosku „Sukces też może rodzić się na wsi” w ramach konkursu zamkniętego nr 9/POKL/6.3/2009 ogłoszonego przez WUP w Rzeszowie. Do konkursu zgłoszono 30 wniosków z całego województwa podkarpackiego, dofinansowanie otrzymało 3 wnioski, w tym wniosek GOK ,z najwyższą liczbą punktów, znalazł się na pierwszym miejscu.
Nasz projekt skierowany jest do bezrobotnych w wieku od 25 – 44 lat, zamieszkałych na terenie Gminy Jasło w miejscowościach: Warzyce, Bierówka, Zimna Woda, Chrząstówka, Niepla i Szebnie. Celem projektu jest aktywizacja zawodowa oraz nabycie praktycznych umiejętności sporządzania bukietów z kwiatów żywych i sztucznych, kompozycji okolicznościowych, dekoracji witryn wystawowych i wnętrz, a także zdobycie wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, obsługi kasy fiskalnej i obsługi klienta. Okres realizacji projektu to styczeń 2010 – czerwiec 2010.

J. Duć-Acela - dyr. GOKCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner