LITERACKO, ARTYSTYCZNIE I NIEZWYKLE SYMPATYCZNIE W TRZCINICKIEJ BIBLIOTECE

Dodano: 02.10.2009
A A A
W czwartek 1 października, po raz kolejny odbyły się warsztaty plastyczno-literackie zorganizowane przez Filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy.
W czwartek 1 października, po raz kolejny odbyły się warsztaty plastyczno-literackie zorganizowane przez Filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy. Tym razem uczestnikami spotkania były dzieci z kl. II Szkoły Podstawowej im. J. Kantego w Trzcinicy.Grupa realizująca projekt PIERWSZE UCZNIOWSKIE DOŚWIADCZENIA DROGĄ DO WIEDZY realizowanego na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki , wzięła udział w zajęciach plastycznych "Ozdoby i dekoracje z makaronu". Młodzi, niezwykle kreatywni artyści, z wielkim zapałem i fantazją bawili się w mistrzów dekoracji.W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom , realizowanej przez bibliotekę odbyło się także głośne czytanie fr. książki E. B. White "Pajęczyna Charlotty", które skutecznie zachęciło małych artystów do dalszego poznania przygód małej Fern i jej przyjaciela prosiaka Wilbura.


Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności