Baw się razem z nami

Dodano: 08.10.2009
A A A
Dnia 28.09.09. Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy na świetlicy w Opaciu zorganizował I Gminny konkurs muzyczny "Baw się razem z nami".
Dnia 28.09.09. Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy na świetlicy w Opaciu zorganizował I Gminny konkurs muzyczny "Baw się razem z nami". Celem konkursu było: rozwijanie zainteresowań muzycznych, uwrażliwienie na piękno muzyki, kształtowanie słuchu muzycznego, rozpoznawanie tytułów i wykonawców utworów.W spotkaniu, które poprowadził D. Korczykowski (uczestnik programu muzycznego "Jaka to melodia") wzięły udział drużyny ze świetlic w Jareniówce, Niegłowicach, Opaciu, Osobnicy, Chrząstówce i Trzcinicy. Uczestnicy odgadywali melodie znanych utworów muzycznych, rozpoznawali piosenkarzy, a także rozwiązywali muzyczny Quiz. W konkursie brały udział dzieci od IV klasy SP do III Gimnazjum. I miejsce zajęła grupa z Osobnicy, II grupa z Chrząstówki, a III grupa z Trzcinicy.


W trakcie spotkania nie zabrakło wspólnego śpiewu i zabawy. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

GOK Jasło z/s w TrzcinicyCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności