Dzień Edukacji Narodowej

Dodano: 13.10.2009
A A A
Wójt Gminy Jasło złożył życzenia i gratulacje dla pedagogów oraz uczniów, na ręce dyrektorów szkół i zespołów szkół z terenu gminy Jasło.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 12 października 2009 r. odbyło się uroczyste spotkanie Wójta Gminy Jasło Stanisława Pankiewicza z dyrektorami szkół podstawowych i zespołów szkół z terenu naszej gminy.
Wójt Gminy na ich ręce złożył serdeczne podziękowania oraz słowa uznania za trud włożony w wychowanie młodzieży oraz ich pomyślną edukację. Pogratulował sukcesów dydaktyczno – wychowawczych oraz opiekuńczych. Młodzieży szkolnej życzył wytrwałości w dążeniu do obranego celu, zdrowia i uśmiechu w ten piękny, szkolny czas.


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności