Informacja dla przedsiębiorców

Dodano: 15.10.2009
A A A
Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie ogłasza konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji wyników inwentaryzacji sieci szerokopasmowych operatorów telekomunikacyjnych na terenie województwa podkarpackiego.

Szanowni Państwo
(mikro, mali oraz
średni przedsiębiorcy)


Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie ogłasza konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji wyników inwentaryzacji sieci szerokopasmowych operatorów telekomunikacyjnych na terenie województwa podkarpackiego, wykonanej w celu określenia obszarów kwalifikujących się do wsparcia w ramach Działania 8.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - zapewnienie dostępu do Internetu na etapie "ostatniej mili".
Beneficjentami w tym działaniu są mikro, mali oraz średni przedsiębiorcy (spełniający kryteria zawarte w załączniku I do rozporządzenia Komisji (WE) nr 800/2008).


Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie:

https://si.podkarpackie.pl/Spoleczenstwo/K1/?id=662Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności