Biblioteka naszych marzeń

Dodano: 20.10.2009
A A A
Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Warzycach została wyremontowana ze środków finansowych pozyskanych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury z programu "Infrastruktura Bibliotek".
Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Warzycach została wyremontowana ze środków finansowych pozyskanych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury z programu "Infrastruktura Bibliotek".Jest to pierwsza z Filii GBP w której remont został zakończony.Zmieniło się oblicze biblioteki - wyposażenie oraz wystrój. Biblioteka ożyła nie tylko w kolorze słonecznych barw, ale i w ilości odwiedzających ją czytelników.

S. Ablewicz- GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner