Papieroplastyka w bibliotece

Dodano: 30.10.2009
We wtorek 27 października odbyły się warsztaty hobbystyczne zorganizowane przez Filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy.
We wtorek 27 października odbyły się warsztaty hobbystyczne zorganizowane przez Filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy.
Tematem kolejnego już spotkania była PAPIEROPLASTYKA.

Uczestnicy - uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej im. J. Kantego w Trzcinicy, tworzyli kolorowe, fantazyjne kwiaty z papieru.
Pod okiem bibliotekarza-instruktora powstały wspaniałe, oryginalne prace, które doskonale ilustrują pomysłowość i wyobraźnię młodych twórców.

Grupa uczestnicząca w zajęciach bierze udział w projekcie ,,Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" realizowanego na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Agnieszka Jeleń