Urodziny Misia w bibliotece

Dodano: 02.11.2009
A A A
W czwartek 29 października br. w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy odbyła się impreza czytelnicza, w której udział wzięły dzieci z dwóch grup kl. "0" Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, wraz z opiekunami .
14 października w całej Polsce, z inicjatywy Fundacji ABC XXI – „Cała Polska czyta dzieciom”, obchodzone były Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia.
Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, która od kilku lat uczestniczy w akcji CPCD także włączyła się do obchodów tego ,,misiowego święta".W czwartek 29 października br. odbyła się impreza czytelnicza, w której udział wzięły dzieci z dwóch grup kl. "0" Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, wraz z opiekunami .
Na spotkanie urodzinowe, mali goście, przynieśli swoje ulubione przytulanki. Odbyła się "Parada misiów" czyli prezentacja pluszaków przez ich właścicieli, głośne czytanie "Misiowych wierszyków" oraz plebiscyt na największego, najbardziej puszystego i kolorowego misia.
Dzieci uczyły się także "Wyliczanki Kubusia Puchatka" i wzięły udział w konkursie na portret misia.

Piękne prace plastyczne wykonane przez małych czytelników ozdobiły wystawę biblioteki. Urodzinową niespodzianką było niewątpliwie słodkie "małe co nieco" oraz drobne upominki dla dzieci.


Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności