Październikowe hece w bibliotece

Dodano: 04.11.2009
A A A
Październikowe "Piątkowe hece w bibliotece" dobiegły końca. W tym miesiącu spotkania organizowane przez Filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy zgromadziły wielu entuzjastów bibułkarstwa i techniki origami.
Październikowe "Piątkowe hece w bibliotece" dobiegły końca. W tym miesiącu spotkania organizowane przez Filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy zgromadziły wielu entuzjastów bibułkarstwa i techniki origami. Na warsztatach powstały jesienne kompozycje z bibuły i niezwykle ciekawe budowle z origami modułowego.Uczestnicząca w akcji Cała Polska czyta dzieciom biblioteka w twórczy i atrakcyjny sposób stara się zachęcić młodych czytelników do sięgnięcia po książki, które są zarówno źródłem rozrywki, jak również uczą wartości. W październiku młodzi czytelnicy omawiali i głośno czytali fragm. powieści H. Lee "Zabić drozda". Książka wydana w 1960 r., nagrodzona nagrodą Pulitzera, wielokrotnie wznawiana i zekranizowana, rekomendowana przez Fundację ABCXXI była źródłem wielu ożywionych dyskusji , prowadzonych w czasie popołudniowych piątkowych spotkań.

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach - Filia w Trzcinicy w roku szkolnym 2009/2010 realizuje cykl zajęć plastyczno - literackich PIĄTKOWE HECE W BIBLIOTECE.

Przed nami kolejne HECE , które odbędą się w listopadzie.

ZAPRASZAMY na zajęcia w piątki – 13, 20, 27 listopada od godz. 15.00 do Filii GBP w Trzcinicy.Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner