IV Rodzinny Turniej w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Jasło

Dodano: 17.11.2009
W sobotę 14 listopada, w Szkole Podstawowej w Niepli odbył się IV Rodzinny Turniej w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Jasło.
W sobotę 14 listopada, w Szkole Podstawowej w Niepli odbył się IV Rodzinny Turniej w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Jasło. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach amatorskich: rodzic + dziecko do 16 lat (rocznik 1993) oraz rodzic + dziecko powyżej 16 lat. Zgodnie z regulaminem turnieju za rodzinę uważane były osoby z różnych pokoleń i bezpośrednio ze sobą spokrewnione (oboje rodziców i dzieci, babcia, dziadek, syn, córka, wnuczek, wnuczka). W turnieju wzięło udział 26 zawodników.

Wyniki:

• kategoria rodzic + dziecko do 16 lat

I miejsce – Marek, Konrad Zaremba
II miejsce – Leszek, Adrian Zając
III miejsce – Piotr, Michał Lelito

IV miejsce – Arkadiusz, Konrad Kapanowski
V miejsce – Bogdan, Bartosz Kazalski
VI miejsce - Ryszard, Marcel Zygmunt
VII miejsce – Aneta, Konrad Mikołajewicz
VIII miejsce – Renata, Marzena Bachta
IX miejsce – Witold, Grzegorz Owsiak
X miejsce – Wojciech, Michał Jamrogiewicz

• kategoria rodzic + dziecko powyżej 16 lat

I miejsce – Bogdan, Kamil Fortuna
II miejsce – Marek, Grzegorz Zajchowski
III miejsce – Maria, Katarzyna Łabusińska

Turniej przeprowadzono w miłej, sportowo - rodzinnej atmosferze a wszystkie rodziny otrzymały nagrody.