Nagrody dla sportowców

Dodano: 02.12.2009
A A A
Wioletta Brągiel i Dawid Dryja otrzymali nagrody dla najlepszych sportowców od Wójta Gminy Jasło.
26 listopada 2009 r. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbyło się uroczyste podsumowanie roku sportowego 2009, które zorganizowali Zarząd Klubu „Technik” Trzcinica oraz Dyrekcja Zespołu Szkół w Trzcinicy. Podczas tego spotkania Wójt Gminy Jasło wręczył najlepszym sportowcom nagrody pieniężne.Nagrody otrzymali :
  • Wioletta Brągiel (zam Osobnica)- uczennica Liceum Sportowego oraz członek klubu ULKS „Technik” Trzcinica. Jest członkiem kadry Polski Juniorów w biegach sprinterskich (100 m, 200 m) a także wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski Młodzików (Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego) oraz medalistką Mistrzostw Polski Zrzeszenia Ludowych zespołów Sportowych. Zdobyła również z drużyną Zespołu Szkół brązowy medal w Finale Krajowym Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej we Wrocławiu.

  • Dawid Dryja (zam. Trzcinica) – uczeń Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego – Szkoła Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej (SMS SPAŁA). Jest reprezentantem Polski Kadetów. Zdobył brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Miliczu (2008 r.) oraz złoty medal na Ogólnopolskiej olimpiadzie Młodzieży w Ostrowcu Świętokrzyskim (2009 r.)


Gratulując sukcesów Wójt życzył młodzieży spełnienia wszystkich planów i oczekiwań związanych z nowymi wyzwaniami sportowymi.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner