Mikołajki z Mikołajkiem

Dodano: 08.12.2009
A A A
Magicznym dniem, pełnym radości, zabawy, uśmiechów było piątkowe popołudnie, 4 grudnia 2009 roku, gdzie w sali Domu Ludowego w Szebniach odbyły się „Mikołajki z Mikołajkiem”, przeprowadzone w ramach akcji „Gmina Jasło czyta dzieciom”.
Magicznym dniem, pełnym radości, zabawy, uśmiechów było piątkowe popołudnie, 4 grudnia 2009 roku, gdzie w sali Domu Ludowego w Szebniach odbyły się „Mikołajki z Mikołajkiem”, przeprowadzone w ramach akcji „Gmina Jasło czyta dzieciom”. W czasie spotkania miało miejsce podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Kartki i bombki świąteczne”, które zostały wykonane w Pracowni Świętego Mikołaja. Wyróżniono prace plastyczne: P. Tomaszewskiej, J. Twaroga, A. Michalskiej - nagrody ufundowali Sołtys wsi Szebnie Pan Kazimierz Truty i Przewodniczący Rady Gminy Jasło Pan Wojciech Piękoś. Dla wszystkich dzieci ciepły posiłek przygotowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Szebniach.


Największą atrakcją wieczoru było spotkanie ze św. Mikołajem, który wręczył wszystkim dzieciom drobne upominki. Dużo atrakcji i radości sprawiły dzieciom liczne konkursy, zabawy ruchowe, quizy i zagadki prowadzone przez koordynatora akcji „Cała Polska czyta dzieciom” - A. Jeleń, koordynatora Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego – B. Lubaś i M. Domagała.
Koncert kolęd dla zgromadzonych wykonały: P. Tomaszewska, J. Fakadej, A. Zagórska i J. Syzdek przy akompaniamencie muzycznym T. Olbrechta.Na zakończenie spotkania w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom odbyło się głośne czytanie fragm. książki pt.: „Nowe przygody Mikołajka”.


Impreza czytelnicza zgromadziła ponad 70 dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Organizatorem imprezy byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach i Filia GBP w Trzcinicy, Radny i Sołtys wsi Szebnie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Szebniach.
Za ufundowanie nagród, słodyczy, przygotowanie ciepłego posiłku, oraz pomoc w organizacji spotkania serdecznie dziękujemy sponsorom.

B. Lubaś- GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności